Murat Boz: Aslı Enver öyle geniş biri değil!

Kardeşim Benim 2 filminin çekimine başlayan Murat Boz, Candan kardeşlerle birlikte '3 Adam'dan Eser Yenerler'in evinde alem yaptığı iddiasıyla uzun bir süre magazin gündemini meşgul etmişti.

Murat Boz: Aslı Enver öyle geniş biri değil!
Murat Boz: Aslı Enver öyle geniş biri değil! Admin
Reklam

Murat Boz, geride bıraktığımız günlerde konuyla ilgili hakkında bir yazı kaleme alan Ayşe Özyılmazel’i arayıp “Murat Boz ve Aslı Enver’in olay mahalline dönmesi” başlıklı yazısına yine Özyılmazel’in köşesinden cevap verdi. Murat Boz, “Çıkan haberler Aslı’yı üzüyor çünkü o, senin dediğin gibi öyle ‘cool’ ya da ‘geniş’ bir kadın değil. Allah aşkına söylesene, bu olay gerçek olsa hangi kadın kabul eder? Hele Aslı gibi bir kadın asla etmez” dedi.

“BEN KENDİMİ BİLİYORUM”
Eser Yenerler’in evinde o akşam 35-40 kişi olduğunu, Bahar Candan’ı da tanımadığını savunan Murat Boz, “Birileri bu olayı kullanmak istedi ama ben kendimi biliyorum, beni bilen de biliyor. Sadece en çok üzüldüğüm şey; benim yüzümden ki aslında yapmadığım bir şeyden dolayı, Aslı’yı aldatılmış kadın durumuna sokmaları. Şunu bil ki; Aslı geniş biri değil, öyle bi’ şey olsa asla yeniden birlikte olmazdık” diye konuştu.

aslı enver murat boz kardeşim benim film
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...