En başarılı TV muhabiri Show Haber'den!

Gündem yaratan özel haberlere imza atan Show Haber'in tecrübeli muhabiri Serhat Alattinoğlu'nu medyapatronu olarak en iyi muhabiri seçiyoruz.

En başarılı TV muhabiri Show Haber'den!
En başarılı TV muhabiri Show Haber'den!
Reklam

Dünya basının da geniş yer alan Aksaray'da İrlandalı turistin esnafı tek başına dövdü gibi birçok gündem yaratan özel haberlere imza atan Serhat Alattinoğlu, her gün ana haberde özel haberlere imza atmaya da devam ediyor. Başarılı Gazeteci Ramazan Kurnaz'ın Genel Yayın Yönetmenliği'ni yaptığı Show Haber, reytinglerde ise Kurnaz'ın gelmesinin ardından birincilikle tamamlıyor.
Medyapatronu ailesi olarak meslektaşımız başarılı haberci Serhat Alattinoğlu'nu tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Show Haber Serhat Alattinoğlu muhabir
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Zarya     2017-01-22 More posts of this qutliay. Not the usual c***, please
Rowdy     2017-01-22 Son of a gun, this is so heuplfl!
Cornelia     2017-01-22 It's good to see someone thnkinig it through.
Rocky     2017-01-20 Haahaahh. I'm not too bright today. Great post!
Terry     2017-01-20 In the cocepimatld world we live in, it's good to find simple solutions.
Keyon     2017-01-20 Inofrmation is power and now I'm a !@#$ing dictator.
Jennylee     2017-01-19 Cam putini paattciprnii, sunt convinsa ca sunt mult mai multi bloggeri bucuresti, sa nu mai zic ca in romania un prim top spune ca cica ar fi 64.000 de blog uri, deci bloggeri sunt!Poate la anul vei avea placerea de a discuta cu un numar de cel putin 10 ori mai mare…
Kassie     2017-01-19 Thanks, Angela. This topic is definitely not an easy one to talk about, with our partners or with our kids. Starting early, in my opinion, is the key to a healthy view of sexuality. Good luck with ‘the ta#7l&821k; whenever the time comes.
Queenie     2017-01-19 si voi? dupa ce vazusem acele video in care iau singure de pe masa si duc la gura eram sigur ca merge totul stradune abia astept sa pot vorbi ca sa imi comand singur meniul, asa nimeresc doar din cand in cand ce am eu chef pe moment
nurcan     0000-00-00 tebrikler serhatcim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...