Hediyeler ağaçtan geldi!

Bakırköy Belediyesi tarafından kurulan dilek ağacına isteklerini yazan minikler, hediyelerini Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu'nun elinden aldı.

 Hediyeler ağaçtan geldi!
 Hediyeler ağaçtan geldi!
Reklam

 

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün tarafından  2016 yılına girmeden önce Bakırköylü  dar gelirli ailelerin çocuklarının hayallerini, hayırseverlerin desteği ile yerine getirmek amacıyla Capacity Alışveriş Merkezi’ne konulan  “Dilek Ağacı”na dileklerini asan  çocuklar hediyelerine kavuştular.
 
Bakırköy Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda yapılan “Dilek Ağacı”ndaki çiçeklere  dileklerini yazan  çocuklara yeni yıl armağanları   Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve eşi Ömür Kerimoğlu tarafından verildi.
 
Çocuklarımız;  kaleci eldiveni, ağzında emzikli oyuncak bebek, kırmızı renkte mont,evi olan Barbi bebek,dev gibi oyuncak, konuşan bebek, satranç takımı, bilgisayar, bisiklet, basketbol ayakkabısı, kışlık ayakkabı, pijama, kaban, elbise, kazak, havlu ve bornoz takımı, futbol topu, okul çantası,  vb. dileklerine büyük bir mutlulukla ulaştılar.
 
Bakırköy’deki mahalle muhtarları, meclis üyelerinin de katıldığı törende bir konuşma yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şunları ifade etti: “ Bugün burada önceden tespit edilen yaklaşık 500 çocuğumuzun yeni yıla girmeden dileklerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kampanyamıza destek veren tüm yardım severlere çok teşekkür ediyorum. 2015 yılı hafızalarımızda savaşların, çocuk gelinlerin, çocuk işçilerin olduğu bir yıl olarak kaldı. İnşallah 2016’da ve daha sonraki yıllar çocuklarımızın sadece oyun oynadıkları yıllar olur. Çocuklarımızın gözlerinde ve gönüllerinde mutluluk eksik olmasın. Bu yıl hayır severlerimizin desteğini gördükten sonra önümüzdeki yıl için 1.000 çocuğumuza ulaşacağımızın sözünü de veriyorum.  “

Dilek Ağacı Bakırköy Belediyesi Bülent Kerimoğlu yılbaşı hediye
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...