O isim Habertürk'e konuştu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Boğaziçi Köprüsü'ndeki intihar girişiminden vazgeçirdiği Vezir Çatraş, Gazete Habertürk'e konuştu.

O isim Habertürk'e konuştu!
O isim Habertürk'e konuştu!
Reklam

İstanbul Boğaziçi Köprüsü’nde önceki gün ölüme atlarken, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından yanına çağırılıp kurtarılan Vezir Çatraş, ailevi sorunlarını ve Cumhurbaşkanı’yla görüşmesini Gazete Habertürk'e anlattı. Yusuf Doğan imzasıyla yayınlanan habere göre, Eşiyle boşanmadığını ve 2 çocuğu olduğunu belirten Çatraş, borcu nedeniyle zor günler geçirdiğini söyledi. Çatraş, “Seçimlerde direğe bayrak asarken düşüp diz kapağımı ve dişlerimi kırdım. Ayağım 5 ay alçıda kaldı; çalışamadım. Eşim bir kavga sırasında yüzümü tırmaladı. Ben de tokat atmıştım. Eşim şikâyetçi oldu. 3 ay evden uzaklaştırma cezası aldım. Evi terk ettiler. Görüşmek için her yolu denedim. 22 gündür onlardan ayrıyım” dedi.


Çocuklarını görmek istediğini belirten Çatraş, “Kızım diyabet hastası. 26 Aralık doğum günüydü. Doğum gününde de göremeyecek olmam beni bunalıma soktu. Yaşadıklarım beni buna mecbur etti” diye konuştu. “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın köprüden geçmesi Allah’ın takdiri” diyen Çatraş, şunları söyledi: “Planlayarak, para pul için köprüye çıkmadım. Düzmece diyenler bile oldu. Ben AK Partiliyim, eşim de CHP’li. Parti üyesi değilim. Tek derdim ailem. Köprüde polisler ikna etmeye çalışırken biri geldi. Cumhurbaşkanı’nın beni çağırdığını söyledi. Yalan söylüyorlar zannettim. Arabadan inmesini söyledim. Güvenlik nedeniyle inemeyeceğini, camdan başını göstereceğini söylediler. Kendisini görünce yanına gittim. Nereli olduğumu sordu. ‘Siirtliyim’ deyince Güneydoğu insanının dinine bağlı olduğunu, intiharın da dinen günah olduğunu söyledi. ‘Her şeyin çözümü vardır’ dedi. Köprüye niye çıktığımı anlattım. Valiye talimat verip, ‘Arkadaşı dinleyin, yardım edilecek konularda ilgilenin’ dedi. Elini öpüp ‘Allah razı olsun’ dedim. Olumlu bir gelişme olacağından umutluyum.” 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan intihar girişimi ikna Vezir Çatraş
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
JaongaK     2017-08-07 xuqbgqcqbwa60wxucz baidu cyhvbhba86yn6qsbug
MkaaGraiz     2017-07-25 0yzwmzg03fa5awjtl7 google google 9amejdyrg6l52bn9z3
CharlesKnown     2017-07-18 wh0cd365700 yasmin oral contraceptive
CharlesKnown     2017-07-08 wh0cd953942 Buy Methotrexate
Agatha     2016-08-25 I read your post and wished I'd writetn it
Deon     2016-08-25 I'm not quite sure how to say this; you made it exletmrey easy for me!
Lateisha     2016-08-25 Whoever wrote this, you know how to make a good arelict.
Buckie     2016-08-25 Yours is a clever way of thnnikig about it.
Kamryn     2016-08-25 I really apictrpaee free, succinct, reliable data like this.
Infinity     2016-08-22 I'm impressed by your writing. Are you a professional or just very kngabedoewlle?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...