Şimdi lazer epilasyon zamanı!

Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en doğru zamanı şimdi. Tabii ki de bunun için de doğru adres olması gerekiyor. İşte bu adreslerden biri Şişli Lazer Epilasyon ve Sağlık Merkezi..

 Şimdi lazer epilasyon zamanı!
 Şimdi lazer epilasyon zamanı!
Reklam

 


İstenmeyen tüylerden kurtulmak için pek çok yöntem bulunuyor. Ancak hiç biri lazer epilasyon gibi kalıcı bir etkiye sahip değil. Vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmanın en doğru zamanın kış mevsimi olduğunu belirten Şişli Lazer Epilasyon ve Sağlık Merkezi Estetik Uzmanı Yasemin Miras, lazer epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en etkili yöntem olduğunu söylerken, "Kadında ve erkekte rahatlıkla uygulanan lazer epilasyonun başarı oranı ten ve renk yapısına göre, yüzde 90. Lazerle tedavi vücudun her bölgesine uygulanabilir. Seans süresi uygulanan bölgeye göre değişmekle birlikte beş dakika ile 1,5 saat arasındadır. Örneğin göğüs uçları, dudak üstü 5-10 dakika, bikini 15-20 dakika, tüm bacak ise yaklaşık 1,5 saattir" dedi.

KIŞ EN UYGUN ZAMAN
Miras, lazer epilasyonun uygulanacağı yerin en önemli özelliğinin hijyen olması gerektiğini ifade ederken, lazer epilasyon yaptırıldığı zaman vücudun ve yüzün güneş görmemesi gerektiğini bu nedenle uygulama için kış mevsiminin tercih edilmesi gerektiğini belirtiyor. 

Lazer epilasyonun güvenli ve etkili olması için cilt rengi, kıl rengi, kalınlığı ve yoğunluğu dikkate alınarak cilde gönderilecek enerji değerini ve gönderilme süresini belirlemek büyük önem taşıdığını kaydeden Uzman Estetisyen Miras, 
çevredeki dokuya zarar vermeden kılı yok edecek ölçüde lazer ışını gönderilmesi gerektiğinin ve uzman kişiler tarafından yapılması gerektiğinin altını çiziyor. 

YAN ETKİ YOK
Lazer epilasyonun acı vermeyen bir yöntem olduğunu kaydeden Miras, "Işın verildiğinde bazı hastalar, hafif bir batma ya da yanma hissi duyduklarını söylerler. Lokal anesteziye ihtiyaç yoktur. Lazerle epilasyonda vücut için 4-6 seans yüz bölgesi için ise 5-8 seanstan sonra genellikle kıl miktarında yüzde 70-90 oranında kalıcı azalma görülür. Lazer epilasyonda tedaviye yanıt; kişinin kıl rengi, genetik yapısı, hormonal durumu, önceden uygulanmış tedavilere göre değişir. Yöntemin yan etkisi yoktur. Ancak yetkin olmayan kişiler ve uygun olmayan cihazlarla uygulama yapılmaması gerekir" diye konuştu. 

Yöntemin Çok koyu alanlara, cilt hastalığı olan bölgelere uygulanmadığını söyleyen Miras, "Ayrıca gebelikte uygulanması koruyucu hekimlik açısından uygun değildir. Bu özelliklere sahip olmayan ve ergenlik çağına ulaşmış kadın - erkek herkese uygulanabilir" dedi

Lazer epilasyon Şişli Lazer Epilasyon ve Sağlık Merkezi Yasemin Miras
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
How To Writing Essay     2017-11-17 buy essay cheap online essay where can i buy an essay essay buying
JoeDuh     2017-11-11 buy essay online college admission essay help buy essay online buy essay online
Help My Essay     2017-11-08 buy an essay buy essay without plagiarism buy essays buy essays online
My Thesis     2017-11-06 order essay online cheap buy essay papers buy essay buy an essay paper
Write     2017-10-03 https://writemyessay.us.com/ help me write my essay write my essay write essay for me
JamesDuh     2017-09-25 HTTPS://ONLINELOANS.US.COM/
MikeCus     2017-09-11 write essay for money write essays online
MikeCus     2017-09-09 loans online bad credit
CharlesKnown     2017-08-31 wh0cd645757 COST OF CYMBALTA
CharlesKnown     2017-08-24 TORSEMIDE 20 MG buy inderal
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş... Arda Turan masaya oturdu!
Flaş... Arda Turan masaya oturdu!
Star'ın iddialı dizisi final mi yapıyor?
Star'ın iddialı dizisi final mi yapıyor?