Her derde deva ozon!

Bağışıklık sistemini günçendirmeden, zayıflamaya; diyabetten inatçı selülitlerin tedavisine, tiroidden gençleşmeye kadar her türlü alanda kullanılan ozon yenilenmenizi sağlıyor.

Her derde deva ozon!
Her derde deva ozon!
Reklam

Yaşamımızı sürdürmek için hayatımızın her anında bize gerekli olan ozonun tıbbi açıdan çok önemli olduğunu söyleyen Dr. Murat Topoğlu, “Ozon beyaz kan hücrelerinin üretimini kamçılar. Bu hücreler vücudumuzu virüs, bakteri, mantar ve kanserden korur. Ozon bilinen en iyi virüs öldürücüdür. Kanser hücresi gibi hızla çoğalan hücrelerin metabolizmasındaki öncelikler ozonun etkileriyle baş etmek üzere programlanmamıştır, dolayısıyla ozon böyle hücrelerin hızla büyümesini baskılar” dedi.
Ozonun ağrı kesici etkisi olduğundan bahseden Dr. Topoğlu, “Ozon gazı ile tedavi bağışıklık sistemini uyarır, kan yapımını ve kemik iliği çalışmasını artırır, kanın oksijen taşıma kapasitesini arttırır. Ozonun detoks etkisi vardır. Ayrıca metabolizmayı hızlandırdığı ve tiroid bezinin çalışmasını artırdığı için zayıflamaya katkıları büyüktür” şeklinde konuştu.


KAN VE OZONUN MÜTHİŞ BİRŞLEŞİMİ

“Ozon gazı olmadığı takdirde dünyada oksijenin olması da mümkün değil. Oksijen olmayınca bizim yaşama şansımızda olmuyor” diyen Dr. Topoğlu, “Oksijen tüpünün içinde oksijen var, birde özel bir alet var. Bu alet oksijeni alıyor ve ozon haline dönüştürüyor. Biz hastadan bir miktar kan alıyoruz, ozon gazıyla birleştiriyoruz. Ozon gazı kanla birleştiği anda oksijen ayrılıyor. Dolayısıyla kanı oksijenlendirmiş oluyorsunuz. Bu işlem sırasında atomların biriside ayrılıp vücuttaki suyla birleşiyor. Bu da vücudumuzda ne kadar bakteri, virüs varsa hepsini tamamen temizliyor” diye konuştu.

ALERJİYE SON

Ozon tedavisinin alerjik hastalıklarda da kullanılabildiğini kaydeden Dr. Murat Topoğlu, “Bu tedavinin anti-alerjik bir yönü var. Bunun yanında yaşlanmayı durduran bir özelliği var. Bütün vücut hücrelerini gençleştiriyor. Birde metabolizmayı hızlandıran bir özelliği var. dolayısıyla zayıflamada da kullanabiliyoruz. Romatizma hastalığında ağrıların azalmasında da çok etkili. Varislerde, damar hastalıklarında çok olumlu etkileri var. Ozon tedavisi varisin yapmış olduğu ağrıları tedavi ediyor. İkincisi de atardamarlarda da rahatsızlık oluyor, yürümeyi engelliyor. Ozon tedavileri burada da çok etkili olarak kullanılıyor” dedi.

10 SEANSTA DERTLERDEN KURTUL

Ozon gazı tedavisinin haftada iki veya bir defa yapıldığına değinen Dr. Topoğlu, şunları söyledi: 10 seans yapıyoruz. 10 seans bittikten 15 gün sonra tedaviyi tekrar ediyoruz. Sonra ayda bir, iki ayda bir ve senede bir kez yapıyoruz. Bu tedavilerden sonrada vücudun tüm bakterilere, mikroplara, gribe karşı bağışıklık sistemi güçleniyor. Bunun haricinde de her türlü hastalığın tedavisinde kullanılıyor. 

Dr. Murat Topoğlu ozon alerjiye son
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...