Saruhan Hünel'den şaşırtan dayak açıklaması; Bu bana karşı yapılan darbe girişimidir

Gazeteci sevgilisi Edda Sönmez'i Pascal Nouma'yla fotoğraf çektirdiği için döven Saruhan Hünel, iddiaları reddetti.

Saruhan Hünel'den şaşırtan dayak açıklaması; Bu bana karşı yapılan darbe girişimidir
Saruhan Hünel'den şaşırtan dayak açıklaması; Bu bana karşı yapılan darbe girişimidir
Reklam

Oyuncu Saruhan Hünel'in, gazeteci sevgilisi Edda Sönmez'e Pascal Nouma ile fotoğraf çektirdiği için şiddet uyguladığı ortaya çıkmıştı.

"BU BANA KARŞI YAPILAN BİR DARBE GİRİŞİMİDİR"
Konuyla ilgili ilk kez açıklamada bulunan Hünel,  "Bu bana karşı yapılan bir darbe girişimidir. Paris'in 13 Kasım'da bombalanması ve ikiz kulelerin yıkılışı gibi benim yüreğimin, hayatımın, kalbimin, duygularımın, şahsımın yıkılışıdır" dedi.

"Öncelikle bütün hanımefendilerden, bütün annelerden, bütün kardeşlerimden, sevenlerimden ve Türk halkından özür diliyorum" kelimeleriyle başlayan Saruhan Hünel'in açıklamasının tamamı şu şekilde:

"BENİ EN İYİ İFADE EDEN DEYİM: MASUM ANADOLU'NUN SAF ÇOCUĞU"
"Hani meşhur biz söz vardır 'Masum Anadolu'nun saf çocuğu' diye. Belki de beni en iyi ifade eden bu deyimdir. Hani pozitif anlamda saf olduğumu, temiz olduğumu biliyordum ama bu kadarına da ben de pes dedim. Yani bu kadar negatif saf olacağımı da hiç düşünmemiştim. Benim mesleğim aktörlüktür. Birçok dizide pek çok televizyon yapımında başrol oynadım. Ama bu defa kendimi saflığımdan istifade edilerek, önceden bilmediğim, okumadığım, mutlu olmadığım bir senaryonun başrol oyuncusu olarak buldum.

TABİ Kİ BURADA BENİM DE HATAM YOK DEĞİL
Belki de ilk kez okumadan bir başrol oynadım. Bu yapımın seti hayattı, hayatın da ta kendisi idi ve bana biçilen başrol de eski Türk filmlerindeki kötü adam Erol Taş'tı. İlk defa gıyabımda yazılan ve bir hedefe ulaşmak için, kurban olarak seçildiğim başrolü oynadım. Tabii burada benim de hatam yok değil. Ben uyanık olup; tabiri caizse bu kötü komployu, aslında figüran olarak seçildiğim başrolü oynamayıp, hayatın ve bu komplonun farkına varmalıydım, böyle bir hataya düşmemeliydim. Kamuoyunda günlerdir aleyhime yürütülen ve kamuoyunun da benim de çok hassas olduğum bir hususta karalama kampanyasının kurbanı olmamalıydım. Somut olaya gelince benim de hassas olduğum hanımefendilerle ilgili hiç tasvip etmediğim şiddet karalamasının konusu da olmamalıydım.

BEN BÖYLE BİR ŞEY YAPMADIM
Ben böyle bir şey yapmadım. Yapanı da asla tasvip etmedim. Gerçekten böyle bir şey içerisinde ismim anıldığı için çok üzgünüm. Ama maalesef ki hayat bazen insanı böyle imtihanlara maruz bırakabiliyor. Ben bu imtihandan alnımın akıyla çıkacağımdan eminim, buna gönülden inanıyorum. Gazetelerde yazılanların tek bir satırı bile doğru değildir. Şu anki teknolojik koşullarda mesaj diye telefonlara yerleştirilen programlarla her türlü komplonun yapılabildiğini ne yazık ki bu kötü tecrübeyle öğrendim.

DUYARDIM DA BAŞIMA GELECEĞİNİ BİLMEZDİM
Resim teknolojik olarak harflerin dahi ayrıştırılmasının ve montajlanmasının mümkün olduğunu duyardım da başıma geleceğini bilmezdim. Bu teknolojinin; kendisinden ayrılmak istediğimi ifade etmenin etkisiyle kötü niyetli bir gazetecinin ellerine terk edilmesinin ve intikam tepkisinin sonuçlarım en acı bir şekilde yaşamış bulunuyorum. Kötü niyetli bir gazetecinin kampanyasıyla yapılan bu haberler, 'reklamın iyisi kötüsü olmaz' sözünü de bir kez daha akıllara getirmiştir.

REKLAM PEŞİNDE OLAN BİR GAZETECİNİN ÇIKARDIĞI BİR ŞEY..
Kötü niyetli ve reklam peşinde olan gazetecinin, bir bayanın kamuoyunu neredeyse ikna edecek pozisyona gelmesi ve belki de bunda kısmen başarılı olması ise vahametin boyutlarını ortaya koymaktadır. Bir dönem havada uçuşan montajlamalar, ses kayıtları, görüntü kayıtları, özel hayatın gizliliğinin topluma resmedilmesi iğrençliği bir kez daha burada yaşanmaktadır.

AMACI ADINI DUYURMAKTI, AMACINA ULAŞTI
Bu kötü niyetli gazeteci, çok önceleri kadına karşı şiddeti vurgulamak maksadıyla yaptırdığı darp makyajlı eski görüntülerini gazetelerde yayınlatarak bugün hedefine ulaştı. Çünkü bu gazetecinin bu makyajları yaparken asıl düşüncesi hiçbir zaman şiddet mağduru kadınlarımız değildi. Sadece kendini ön plana çıkarmaktı. Ve bunda da başarılı oldu. Nitekim kötü niyetli gazeteci hanıma, kendi tabiriyle sıradan bir muhabir olmak hiçbir zaman yetmedi. Bana daima gelecekteki hedefinin dizi ve reklamlarda oynamak her ne şekilde, her ne pahasına olursa olsun bir Ayşe Arman, Ayşe Özyılmazel, Balçiçek Pamir, Şirin Payzın olmak istediğini söylerdi. Bu noktada manidar olan bir husus da bu kişinin yakında kitabının çıkacak olduğunu bana söylemesidir.

BEN ART NİYETLİ BİR GAZETECİNİN KURBANIYIM
Ben, art niyetli gazeteci bu bayanın hırslarının ve reklam çabalarının seçilmiş bir kurbanıyım. Öyle ki bu hırs ekmeğimle oynamaya kadar gitmiştir. Yanlış olduğunu anlamış olsam da yaşadığım ilişkinin geçmişine ve kendime duyduğum saygımdan dolayı sadece bunları söylemekle yetiniyorum. Yüce Türk Adaletinin ve halkımızın en doğru kararı vereceğine de gönülden inanıyorum. Kamuoyuna saygıyla duyurulur"

sayak saruhan hünel edda sönmez pascal nouma dayak savunma
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Star'ın iddialı dizisi final mi yapıyor?
Star'ın iddialı dizisi final mi yapıyor?
Tarkan, Atatürk için söyledi
Tarkan, Atatürk için söyledi