Oktay Kaynarca'dan Gülben Ergen'e olay yanıt!

Gülben Ergen, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisindeki yasak aşkı eleştirince yanıt başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'dan geldi.

Oktay Kaynarca'dan Gülben Ergen'e olay yanıt!
Oktay Kaynarca'dan Gülben Ergen'e olay yanıt!
Reklam

Takvim'den Özge Gürcan'ın haberine göre her konuda bilirkişi olmaya soyunup sürekli sosyal içerikli mesajlar veren Gülben Ergen, bu kez sert kayaya çarptı.

Ergen, milyonların gönlünde taht kuran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin 'çok eşliliği' normalleştirdiğini yazdı. Ünlü şarkıcıya yanıt dizinin başrolündeki isim Oktay Kaynarca'dan geldi. Usta sanatçı, Gülben Ergen'e şöyle cevap verdi:

'SEYİRCİ ZEKASINA HAKARET'

"Başarıya saldırmayı başarı görmek de son dönem cahillik. Çok biliyorsan daha iyisini sen yap. Arkadaşımın şarkılarını severek dinliyoruz ama bu mantığa göre bütün şarkılarının, bugüne dek yaptığı bütün işlerin 'Huzur Sokağı' tadında olması gerekirdi. Üzülerek görüyorum ki hala sanatçı arkadaşlarım da dahil yaptığımız işin sanat olduğunu unutuyorlar. Bu mantığa göre dünyanın en iyi filmleri, en güzel şarkıları yapılamazdı. Ayrıca seyrettiğiniz, dinlediğiniz her şeyi 'aman yaparlar' deyip engellemeye çalışmak seyirci zekasına hakaret içerir. Sizi rahatsız ettiğini düşündüğünüz yasak aşk, ilk defa bu dizide tanık olduğunuz bir şey midir? Duymadınız ve görmediniz mi? Sizin veya arkadaşlarınızın şarkılarında hiç işlenmemiş bir konu mu? Başta sanatçı arkadaşlarım unutmamalı sanat özgürdür ve beslenme alanı sadece iyi, güzel, ala ve mükemmel değildir. Eleştiriler doğruyu bulmamız doğrultusunda değerli uyarılardır ama meseleye doğru bakabilme şartıyla." ATV'de ekrana geldiği ilk günden beri fenomen olan ve reyting rekorları kıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', iki kadın arasındaki aşk savaşıyla da seyirciyi ekrana kilitliyor. Hızır Çakırbeyli'nin karısı Meryem ile yasak aşkı Nazlı arasında geçenler ve sadece 'bir diziden ibaret' olan olaylar, soluksuz izleniyor.

oktay kaynarca gülben ergen dizi eşkiya dünyaya hükümdar olmaz
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
emine çolak     2015-11-20 sevgili gülben ergen bu dizi gercegi anlatan bir sanattır.ne yazıkki toplumumuz boyle buda yansıtılıyor... ne hakareti hakaret ne biliyormusunuz siz. diger diziler ne kimisi kardeşiyle kimisi ablasıyla bi erkek on kadınla dizilerde ahlakmı var ki ... en temiz i net anlatılan bi senaryoyu eleştiriyor ve hatta sucluyorsunuz. oktay bey en dogru açıklamayı yapmış.eger bi gücün hükmün var ise sayet namus kavramını bi türlü taşımayan diger dizilere engel olun.tv acamıyorum korkumdan iki cocugum var.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Flaş... Arda Turan masaya oturdu!
Flaş... Arda Turan masaya oturdu!
Star'ın iddialı dizisi final mi yapıyor?
Star'ın iddialı dizisi final mi yapıyor?