Güvenlik terörü... Fox ekibine saldırdılar!

Fatih'de birinci kattan atıldıktan sonra darp edilen Senegalli turist haberini takip etmek için hastaneye giden Fox haber ekibi güvenliklerin saldırısına uğradı.

Güvenlik terörü... Fox ekibine saldırdılar!
Güvenlik terörü... Fox ekibine saldırdılar!
Reklam

Aksaray'da PTT sırasında tartıştıkları Senegalli turisti götürdükleri hanın 1'nci katından aşağı atan 4 kişi gözaltına alınmış, bir kişi tutuklanmış 3 kişi ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Senegalli turist ise Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Sengalli turistin düşüşü ise güvenlik kameralarınca görüntülenmişti. Bu görüntüler de  bir anda gündem olmuştu. Fox Haberin başarılı muhabiri Sevgi Şahin ve meslektaşları tarafından çok sevilen kameraman Ercan Canik'de, Senegalli turistle röportaj yapmak için Haseki Hastanesi'ne gitti.

HEMŞİRE ENGELİ SONRASI SALDIRI

Çekim yapmaya başlayan Sevgi Şahin ve Ercan Canik bir hemşire tarafından farkedilerek engellenmek istendi. Sonrasında ise olanlar oldu. Hemşirenin çağırmasıyla 5 güvenlik personeli gelerek cep telefonuyla görüntü alan Fox Haber ekibinden telefonu almak istediler. Muhabir Şahin vermeyince de 5 güvenlik personeli saldırıya geçti. Şahin ve Canik hafif şekilde yaralandı.

GÜVENLİK PERSONELİNİN KOLU KIRILDI İDDİASI

Bu sırada bir güvenlik personelinin ise arbade sırasında kolunun kırıldığı da iddia edildi. Medyapatronu ailesi olarak bu tür güvenlik terörü sergileyenleri lanetliyoruz ve meslektaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz. Öte yandan düzgünce bu işi yapan binlerce güvenlik elamanlarını da ayrı tutuyoruz.

 

 

Sevgi Şahin Ercan Canik muhabir kameraman Fox Haber güvenlik terörü saldırı
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Vasfi     2016-03-04 Lanet olsun heosine
Cadi     0000-00-00 Hem suclusunuz hem guuclu
Cadi     0000-00-00 Guvenlik gorevini yapiyo.sizde gerekli.izini alin hastaneye giris yapip cekim.yapmaniz.yasak
Kadir     0000-00-00 5 guvenlik gorevlisi birden saldiriya gectigi icinmi hafif sekilde yaralandi arkadaslariniz oturdugun yerden lanet okuyana kadar bir devlet hastanesinde kafaniza gore cekim yapmaktansa ilgili merci den gerekli izni aldiktan sonra yapmayi deneseydiniz cekiminizi bu haberi bu sekilde yayinliyor olmazdiniz!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Fox'tan flaş karar! O diziyi kaldırdı...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...
Usta sanatçıdan kötü haber! İlk müdahale acil serviste...